متن کامل اطلاعیه:

عنوان اطلاعیه :اطلاعیه مهم(امتحانات پایان ترم و اجرای طرح تعاون امتحانات )

مرتبط با :مدیریت معاونت آموزشی

نگارنده :مجید پاکدامن

تاریخ :۱۳۹۹/۰۳/۱۶

متن اطلاعیه::

باسمه تعالی

قابل توجه دانشجویان گرامی(تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی)

به استناد مفاد بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه به شماره 77/152/ص/99 مورخ 99/03/15 در خصوص امتحانات پایان نیمسال جاری موارد زیر را به اطلاع دانشجویان محترم می رسانیم:

1- امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری با اجرای طرح تعاون، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت حضوری طی 4 هفته از تاریخ 99/03/24 لغایت 99/04/19 برگزار می شود.

بر این اساس برنامه امتحاتی ثبت شده در ابتدای ترم، تغییر می کند. تاکید می شود ملاک تاریخ و ساعت برگزاری امتحان هر درس مطابق همان اطلاعاتی است که در کارت ورود به جلسه امتحانی دانشجو درج شده باشد و دانشجویان باید دقت لازم داشته باشند که از لحاظ وقت حضور در جلسه امتحان هر درس دچار اشتباه نشوند.

2- تعداد جلسات برگزاری امتحانات در هر روز 4 نوبت و به شرح ذیل انجام می شود:

نوبت اول(8-10)، نوبت دوم(11 - 13)، نوبت سوم(14-16) و نوبت چهارم(17-19).

3- به منظور اجتناب از سفرهای بین شهری، با اجرای طرح تعاون آزمون، دانشجویان فاقد منع آموزشی با ثبت نام در سایت azmoon99.iau.ac.ir و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون می توانند در واحد محل زندگی خود آزمون دهند.

4- در شهرهایی که در بازه برگزاری آزمون ها وضعیت قرمز را داشته باشند،اجرای امتحان حضوری مجاز نخواهد بود.

5- دانشجویان متقاضی شرکت در طرح تعاون آزمون می بایست دستورالعمل های ابلاغی ستاد مرکزی طرح تعاون آزمون را از طریق سامانه، کسب و اجرا نمایند.

6- دانشجویان هنگام مراجعه به جلسه آزمون باید با ماسک(الزامی) و دستکش وارد شوند و لوازم شخصی ضروری( لوازم تحریر، ماشین حساب- به اقتضای درس- بطری آب معدنی و ...) به همراه داشته باشند.

7- سراهای دانشجویی و رستوران دانشگاه در ایام برگزاری امتحانات اجازه فعالیت ندارند..

8- دانشجویان می توانند از حدود ساعت 12 ظهر شنبه مورخ 99/03/17 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه امتحان از سایت دانشگاه (سامانه دانشجویان) اقدام نمایند.

9- دانشجویان در صورت هر گونه ابهام  با شماره تلفن دایره آموزش(32495111-056)، دایره امتحانات (32495112-056) و امور شهریه (32495143-056) در ساعات اداری تماس حاصل نمایند.

10- امتحانات دانشجویان مقطع دکتری  به صورت حضوری در دانشگاه محل تحصیل و در مواردی می تواند بر مبنای آزمون شفاهی برخط(در صورت تشخیص استاد و هماهنگی با آموزش دانشگاه و ضبط الزامی آزمون شفاهی برخط) برگزار شود. بنابراین آزمون های پایان ترم مقطع دکتری مشمول طرح تعاون امتحانات نمی شود.

11- دانشجویان مقطع کارشناسی پرستاری چنانچه بتوانند در خصوص کارآموزی در عرصه از بیمارستانها یا مراکز درمانی شهر محل سکونت خود که مورد تایید دانشکده می باشد پذیرش اخذ نمایند، برگزاری کارآموزی با هماهنگی واحد مبدأ با واحد دانشگاهی شهر محل سکونت (جهت نظارت) بلامانع خواهد بود.

با تشکر(معاون علمی، 99/03/15)