متن کامل اطلاعیه:

عنوان اطلاعیه :اطلاعيه مهم (تغيير شيوه برگزاري امتحانات)

مرتبط با :ریاست واحد

نگارنده :حمید طاهری

تاریخ :۱۳۹۹/۰۴/۰۱

متن اطلاعیه::

با سلام و احترام

به منظور حفظ سلامت دانشجویان و رفع دغدغه از خانواده های محترم آنان و با عنايت به مصوبه جدید استاني ستاد مبارزه با بيماري كرونا و تصميم ستاد استاني امتحانات خراسان جنوبي به استحضار مي رساند:

1- كليه امتحانات روزهاي پنج شنبه و جمعه(29و 30 خردادماه) لغو و بدون تغيير ساعت به شنبه و يكشنبه(21 و 22 تيرماه) موكول شد.

2-امتحانات تمامي مقاطع از روز شنبه 31 خردادماه مطابق برنامه (كارت ورود به جلسه)، بدون هيچ تغييري  به صورت مجازي توسط اساتید و با نظارت اداره امتحانات دانشگاه برگزار خواهد شد.

3- از روز پنج شنبه مورخ 29 خرداد، دانشجویان غیر بومی نیازی به شرکت در طرح تعاون ازمون نداشته و می بایست بدون مراجعه به واحدهای دانشگاهی محل سکونت خود، مطابق برنامه جاری امتحان، در آزمون مجازی شرکت کنند.

4-دانشجويان لازم است حداقل 15 دقیقه قبل از وقت شروع هر امتحان از طريق سامانه adobe connect (سامانه كلاسهاي مجازي) و طبق برنامه اي كه متعاقباً اعلام مي شود در كلاس مجازی مربوط به امتحان خود حضور یابند(بدین منظور هر دانشجو باید با درج نام و نام خانوادگی خود به حروف لاتین، به عنوان مهمان وارد کلاس شود).

نكته مهم اينكه پاسخنامه سوالات آزمون صرفا از دانشجويي پذيرفته مي شود كه در ابتداي ساعت مقرر در كلاس مجازي حضور يافته  و در جريان حضور و غياب كه توسط استاد انجام مي شود، اعلام حضور نمايد.

5-دانشجویان باید پاسخ سوالات را از طريق پيام رسانهاي ايتا يا واتساپ , و به شماره همراهی كه توسط استاد درس در هر كلاس اعلام مي شود حداكثر تا 5 دقيقه بعد از وقت معمول امتحان ارسال نمايند. پاسخنامه هاي ارسالي بعد از وقت مقرر پذيرفته نخواهد شد.

6- لازم است دانشجویان محترم، قبل از فرا رسیدن روز امتحان با توجه به الزامات نرم افزاری مورد نیاز برای حضور مجازی در آزمون(مانند اینترنت پایدار و نرم افزارهای پیام رسان مدنظر) و ارسال پاسخ نامه ها در وقت مقرر توسط استاد و به روش مناسب اقدام نمایند.

7- امكان حضور دانشجوياني كه دسترسي به اينترنت و فضاي مجازي ندارند، در دانشگاه فراهم است و تمهيدات لازم انديشيده شده است.(اين دسته از دانشجويان بايستي حداقل يك روز قبل از آزمون با اداره امتحانات هماهنگي نمايند)

8_ از اواسط هفته اول امتحانات، امکان تغییر سامانه برگزاری ازمون های مجازی وجود دارد که عنداللزم از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. تاکید می شود منبع رسمی اخبار امتحانات، سایت دانشگاه می باشد و آموزش دانشگاه نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در فضای مجازی مسئولیتی ندارد.

9-پاسخ سوالات در برگ A4 و با خودکار رنگ مشكي، خوش خط، خوانا  با رعايت حاشيه و درج نام و نام خانوادگي، نام درس و نام استاد(درتمام صفحات) باشد.

10-پاسخ ارسالي ناقص و بدون كيفيت و یا پاسخ هایی که بعد از وقت مقرر ارسال شود، قابل قبول نخواهد بود(به منظور تهیه تصویر با کیفیت از ورقه پاسخ ، به جای عکس گرفتن می توانیم از نرم افزار camscanner استفاده کنیم).

11-پاسخ هاي يكسان و مشابه تقلب محسوب مي شود و ترتيب اثر داده نخواهد شد.

12-دانشجوياني كه در يك جلسه 2 امتحان دارند از قبل با اداره امتحانات و آموزش هماهنگ نمايند.

13-رعايت حجاب و پوشش اسلامي در امتحانات شفاهي الزامي است.

14-امتحانات با نظر اساتيد و  می تواند با سوالات تشريحي، تستي و يا به شکل شفاهي (در فضای مجازی) برگزار شود.

15- در مورد برنامه امتحانات دروس اختصاصی دانشجویان رشته پرستاری که فعلا قرار است در فاصله زمانی اول لغایت 15 مرداد ماه برگزار شود، متعاقبا اطلاع رسانی خو اهد شد.

تاریخ انتشار: 27 خرداد 99

مرجع: (ریاست و معاونت علمی دانشگاه)

پيروز و سربلند باشيد