متن کامل اطلاعیه:

عنوان اطلاعیه :اطلاعيه شيوه صحت سنجي شماره تلفن همراه دانشجويان

مرتبط با :مدیر آموزش

نگارنده :محمد نوري ابوذري

تاریخ :۱۳۹۹/۱۰/۱۶

دانلود فایل

متن اطلاعیه::

قابل توجه دانشجویان گرامی و عزیز (صحت سنجی شماره تلفن همراه و استفاده از خدمات App موبایل در سامانه آموزشیار):  
-    از روز شنبه مورخ 12/10/99 به منظور ارایه خدمات برخط و آگاه رسانی لحظه ای امور آموزشی به دانشجویان گرامی در مرحله اول، فرایند صحت سنجی و تایید شماره موبایل شما در سامانه آموزشیار آغاز خواهد شد. پس از ورود به سامانه آموزشیار و تایید شماره تلفن همراه شما، فرایند دریافت کد اعتبار سنجی و صحت سنجی شماره تلفن همراه در سامانه آموزشیار  صورت می گیرد.
-    پس از تکمیل فرایند صحت سنجی شماره تلفن همراه کلیه دانشجویان، در مرحله دوم که طی هفته های آتی اطلاع رسانی می شود، استفاده از App موبایل برای آگاه رسانی و دریافت خدمات آموزشی فعال می شود.
-    ضمنا برای دانشجویانی که بدهی شهریه و یا اقساط صندوق رفاه خود را حسب زمان های تعیین شده پرداخت نکرده باشند، امکان پرداخت بصورت الکترونیکی قبل از شروع امتحانات فراهم می باشد. لازم به توضیح است استفاده از خدمات آموزشی مانند مشاهده وضعیت امتحانات، مشاهده نمرات، اعتراض به نمرات، ارزشیابی اساتید و .... منوط به تسویه بدهی مالی می باشد. برای این منظور و حسب روال ترم های قبل، لازم است قبل از شروع امتحانات بدهی مالی تسویه و یا با هماهنگی مدیر مالی/ صندوق رفاه واحد دانشگاهی اقدام به پرداخت بدهی و یا استفاده از وام های متعدد دانشجویی نمایید.جهت راهنمايي بيشتر لطفا فايل را دانلود نماييد. ضمنا كد واحد قاينات 261 است و شماره دانشجويي و كدكاربري در سامانه آموزشيار 261 باضافه شماره شناسايي است بطور مثال:26139500015 مي باشد و رمز عبور هر دانشچو همان  شماره ملي اوست. خواهشمند است با توجه به اينكه امتحانات پايان ترم از 18 ماه شروع خواهد شد و هنوز تاريخ و ساعت امتحانات اصلاح نشده تا زمان اعلام آموزش واحد نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه امتحانات اقدام نشود. باتشكر